Yılan ilaçlama

0212 552 79 00


Yılan ilaçlaması yaptırmadan önce bu haşere hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmamız gerekir.

Yılan ilaçlama, sürüngen türlerinin kontrol altına alınma süreçleri içeren hassas uygulamalardan biridir. Yılanların doğal yaşam alanı ağaçlık alanlar ve bu alanlara yakın olan yerleşim bölgeleridir. Yılan ilaçlama uygulaması, Sıvı ilaçlama adını verdiğimiz etkili uygulama yöntemi ile yapılır. Ayrıca yılanların kontrol altına alınması için toz ilaçlar da kullanılabilmektedir. Çoğunlukla iç mekânlarda yapılan yılan ilaçlama, bahçe ve tarla gibi dış, açık mekânlarda da uygulanabilmektedir. Böcek İlaçlama şirketimizi arayarak yılanlara karşı mücadelede yardım isteyebilirsiniz. Her şeyden önce bütün okuyucularımızı uyarmak istiyoruz. Yılanlar son derece zehirli canlılardır. Bu canlılar ile kendi başınıza bir mücadeleye asla girişmemenizi tavsiye ediyoruz. Herhangi bir yerde bir yılanla karşı karşıya geldiğinizde kesinlikle can güvenliğiniz olmadığını belirtmek isteriz.

Oldukça ilginç bir canlı olan yılanlar Dünya'nın her yerinde Entomoloji uzmanları tarafından araştırmaya tabi tutulmuştur. Ve bu araştırmalar sonucunda belli özellikleri ortaya çıkarılmıştır.

insan yaşamını doğrudan tehdit eden bu zararlı sürüngen türlerine karşı profesyonel ilaçlama uygulamalarına başvurmak gerekmektedir. Yılan ilaçlama uygulamalarınız için Mavi ilaçlama şirketimizden yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Yılan Zararları


Yılan Zararları ısırma vakası ile karşılaşan bir bireyin yakın sağlık kuruluşuna gitmesi gerekmektedir. Yılan ısırması sonucu yetişkin bir insan ancak 2 ile 3 saat arasında yaşayabilir. Yılan ile mücadele profesyonellik gerektirdiği gibi, çabukluk ve pratiklik gerektirmektedir. Çünkü yılanların salgıladıkları zehrin kana bulaşması ve yayılması oldukça kısa bir sürede gerçekleşir. Çok hızlı ve seri bir şekilde en yakın sağlık kuruluşunun yolu tutulmalıdır. Sağlık kuruluşunda da müdahalenin çok hızlı gerçekleşmesi gerekmektedir. Çünkü bir yılan ısırığına maruz kaldığınız andan itibaren zamanla yarışınız başlamış demektir. Bu yarışı kaybetmemek adına çok hızlı hareket etmeniz gerekmektedir. Hızlı müdahale gerçekleştirilmezse ne yazık ki olay ölümle sonuçlanabilir.


Yılan ile Mücadele

Yılan ile mücadele etmektense, ilaçlama şirketinden yardım talebinde bulunmak daha doğrudur. Özellikle sıcak iklimlerde yaşayan yılan çeşitleri oldukça zehirlidirler. Günümüzde yılan derisinin çeşitli aksesuarlarda kullanılmasının temel nedeni budur. Sıcak ve güneşli havaları seven yılanlar, taş ve kayalıkların üstünde güneşlenirler. Kış ayını toprak içlerine açtıkları derin çukurlarda geçiren yılanlar yaz aylarında aktif olurlar. Yaşam alanlarınızdan yılanları silmenin en etkin yolu önceden ilaçlama yaptırmaktır. Yılan ile mücadele için şirketimizi arayabilir, ekonomik fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Yılan Türleri Yılan türleri, yapılan araştırmalar sonucunda binlerce türünün olduğu saptanmıştır. Yılan türleri içinde fiziki ve biyolojik olarak farklılıklar bulunmaktadır.

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti