Otel ilaçlama

Otel ilaçlaması

insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerden biri olan otel alanında sıklıkla karşı karşıya kalınan sorunlardan biri de böcek haşereleridir. Sağlığınızın olumsuz etkilenmesine ve manevi kayıplar yaşamanıza neden olan haşereleri yok etmek için otel ilaçlama servislerinden destek alabilirsiniz. Sektörün bir numaralı adresi otel ilaçlama servisi sayesinde yaşam alanınızda karşınıza çıkan kemirgenleri tek bir uygulama da bile yok edebilirsiniz.

Otel ilaçlama firması öncelikle haşere türlerini araştırmaktadır. Otel ilaçlama firması tarafından tespit edilen kemirgenlere en uygun ilaçlama yöntemi seçimi yapılmaktadır.

bahçe ilaçlaması

Otel ilaçlama Nasıl Olur?

Mavi ilaçlama şirketi sıvı, kokulu, jel, püskürtme ilaçlama yöntemlerini kullanarak haşereleri ilaçlamaktadır. 7/24 otel ilaçlama firması ruhsat dahilinde çalışmaktadır. Sertifikalı personellere sahip olan otel böcek ilaçlaması kapalı ve açık alanlarda ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Otel ilaçlama firması olan Mavi ilaçlama öncelikle haşere türlerini araştırmaktadır. Otel ilaçlama firması tarafından tespit edilen kemirgenlere ve haşerelere en uygun ilaçlama yöntemi seçimi yapılmaktadır. Kalıcı sonuçlar sunan garantili ilaçlama şirketi Dünya Sağlık Örgütü aracılığı ile onaylanan haşere ilaçlarını kullanmaktadır.

Otel ilaçlamanın Önemi

  • Otel ilaçlaması ile otelde ki haşere ve böcek derdine son verebilirsiniz.
  • Otel ilaçlaması ile birlikte müşteri memnuniyetinze katkı sağlayabilirsiniz.

Otel ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti