Okul ilaçlama

Okul ilaçlaması

Böcek ve kemirgenlerden kalıcı bir şekilde kurtulmak hiç de kolay bir iş değildir. Haşereleri %100 garantili bir şekilde yaşam alanınızdan uzaklaştırmak istiyorsanız alanında uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet sunan ilaçlama şirketlerinden destek alabilirsiniz. %100 kalıcı sonuçların tek adresi olan Mavi ilaçlama şirketi şimdi okul ilaçlama'da ekonomik fiyat aralığı dahilinde sizlerle.

Yaşam alanınızı kuşatan haşereleri en doğru şekilde kontrol altına alan okul ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Okul ilaçlaması

Okul ilaçlama Nasıl Olur?

Alanında uzman personeller ile çalışan okul ilaçlama firması sıvı, kokulu, jel ya da toz ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. ilaçlama uygulamasından verimli sonuçlar almanıza imkan tanıyan okul ilaçlama şirketi 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerine ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Okul ilaçlamanın Önemi

  • Okul ilaçlaması ile Okul ‘da ki haşere derdine son verebilirsiniz.
  • Okul ilaçlaması ile birlikte daha sağlıklı eğitim alanlarına kavuşabilirsiniz.
  • Okul ilaçlaması sayesinde öğrencilerin daha sağlıklı eğitim almalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Okul ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti