Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama Yöntemi

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere gurubuna etki eder.

Kokusuz ilaçlar su içerikli hazırlanıp buharlama veya sisleme yöntemi kullanılarak uygulanır. Kokusuz ilaçlar yapılması esnasında camlar kapatılmalı ve en az yarım saat içerden uzak durmakta fayda vardır.

Kokusuz ilaçlar diğer ilaçlar gibi kesinlikle gıda maddesine temas etmemeli. ilaçlamaya gelen kişiden mutlaka ilaçlama hakkında bilgi alınmalıdır.

kokusuz ilaçlama Yöntemi

Kokusuz ilaçlar her haşere gurubu için önerilmez çünkü bazı zor ölen haşerelerden pire, tahta kurdu ve tahtakurusu için kullanılmaz. ilaç çeşidi ne olursa olsun mutlaka hazırlanan ilaçlar ziraat mühendisi kontrolünde olmalıdır. Kokusuz ilaçlama esnasında açıkta kalan tabak ve çanak gibi mutfak eşyalarının mutlaka yıkanması gerekir. Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanmakta olup evlerinize uygulandığı gibi ofislerinizde de çalışma saatlerinizde de uygulanabilir.

ilaçlama servisleri nelere sahip olmalıdır ?

ilaçlama servisleri gezici araç Sağlık Bakanlığı ruhsatı çalışma izni, kalifiye çalışma lisansı bulundurmalı garantili ilaçlama hizmeti vermelidir.

Kokusuz ilaçlar insan sağlığı için tehlikeli mi?

insanların bu ilacı solunmasında herhangi bir şekilde zararları yoktur. Yinede bu ilaçların solunmamasında fayda vardır. Fakat kokusuz ilaçlamada ilaçlar gıdalara temas ederse gıdaları bozar ve mutlaka gıdalar atılmalı kesinlikle tüketilmemeli. Aksi takdirde bu ilaçlar insanları zehirler. İlaçlama servisimize başvurunuz.

Kokusuz ilaç uygulaması nasıl uygulanır?

Kokusuz ilaçlar su karışımı ile hazırlanan ilaçlardır. Bu ilaçlar mutlaka ziraat mühendisi kontrolünde hazırlanmalı. Kokusuz ilaçlar günün herhangi bir saatinde kullanılmasında bir sakınca yoktur.

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti