Kara Sinek ilaçlama

0212 552 79 00


Kara Sinek ilaçlaması yaptırmadan önce bu haşere hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmamız gerekir.

Doğal ortamda bir karasineğin ortalama ömrü bir aydan daha azdır. Kara sinekler yumurta, larva ve pupa evrelerini yaklaşık 10 günde tamamlar ve sonra yetişkin sinekler meydana gelir. Pupa evresinden çıktıktan sonra büyümeleri durur.

Kara sinekler tat alma organı görevi gören küçük tüylerle kaplıdır. Petek gözleri oldukça karmaşıktır; birbirinden ayrı binlerce lens onlara geniş bir görüş alanı sağlar.


Kara Sinek Zararları

Kara sinekler belli başlı hastalık taşıyıcılarıdır. Tifo, tüberküloz, kolera ve dizanteri gibi rahatsızlıklara yol açan 100’ün üzerinde hastalık mikrobunu taşıdıkları bilinmektedir. Karasinekler bu mikropları dışkı, çöp ve diğer çürüyen maddelerle beslendikleri sırada ayakları ve ağızlarıyla toplar.


Kara Sinek ilaçlama

Karasinekler etrafta uçuştukları zaman gerçek bir bela olabilir. Ama aynı zamanda hastalık da yayabilirler; bu nedenle onlardan kurtulmak önemlidir. Karasinek ile mücadele her zaman göründüğü kadar kolay olmaz. Çoğu kez bir sinek raketinden fazlasına ihtiyaç vardır. Kara sinek ile mücadelenin çeşitli adımları mevcut olup, Mavi ilaçlama size yardımcı olabilir.

İlk aşama tespit edilmedir. Karasineklerin diğer birçok sinekle karıştırılması çok kolaydır. Farklı türlerdeki sinekler benzer görünümde olabilir ama farklı mücadele yöntemleri gerektirir. Tekniktürk uzmanları önce sineğin türünü tespit edecek buna göre mücadeleyi gerçekleştirilecektir

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti