işyeri ilaçlama

işyeri ilaçlaması

Yaşam alanınızda büyük bir öneme sahip olan iş yerinizde böcek haşeresi ile karşı karşıya kalmanız ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirecektir. Mekanınızda ki böcek haşerelerini tek sefer de yok etmek istiyorsanız iş yeri ilaçlama şirketini tercih edebilirsiniz. Sektörün en çok tercih edilenlerinden biri olan böcek ilaçlama şirketi işyeri ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Uzman personeller tarafından gerçekleştirilen araştırma ve tespit uygulaması için öncelikle haşerelerin türleri tespit edilmektedir. Haşere ilaçlama servisi tüm böcek haşerelerini profesyonel yöntemler doğrultusunda ilaçlamaktadır. İş yeri ilaçlama servisi birinci sınıf kalite de ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

işyeri ilaçlaması

işyeri ilaçlama Nasıl Olur?

Böcek ilaçlama için ne yapılmalıdır sorusuna en doğru şekilde yanıt veren istanbul iş yeri ilaçlama servisi 7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşereler ile başı belada olan kimselerin ilk adresi olacak Mavi ilaçlama şirketi işyeri ilaçlama alanında uzmanlaşmış ve deneyimli ziraat mühendisleri ile çalışmaktadır. Profesyonelliği ile tanınan Mavi ilaçlama güvenilir firmalar arasında boy göstermektedir. Haşere ilaçlama servisimiz hamam böceği, güve, kene, pire ve türlerini de ilaçlamaktadır. Yaşam alanınızı olumsuz yönde etkileyen tüm böcek ve kemirgenleri tek seferde yok etmek istiyorsanız işyeri böcek ilaçlama servislerinden destek alabilirsiniz. Haşere ilaçlama servisimiz şimdi en avantajlı fiyat aralığı dahilinde siz değerli müşterilerinin yaşam alanında ki haşereleri yok etmek için bekliyor.

işyeri ilaçlamanın Önemi

  • işyeri ilaçlaması ile çalışma alanınızda ki haşere derdine son verebilirsiniz.
  • işyeri ilaçlaması daha sağlıklı çalışma alanlarına kavuşturur.
  • işyeri ilaçlaması çalışma alanınızdaki verimli çalışmaya katkı sağlar.

işyeri ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti