Mağazanızdaki haşere ve kemirgen sorununa en etkili ve kesin çözüm yolu mağaza içi ilaçlama yaptırmaktır. Müşterilerinizin tarafından kötü lanse edilmemek ve sağlığınız açısından mağazanızda hiçbir zamana haşere ya da kemirgen sorunu görülmemesi gerekmektedir.

Haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için profesyonellerden yardım alın. Kendi imkanlarınızla kurtulamayacağınız bu sorun müdahale edilmediği sürece önlenemez bir sorun haline gelebilmektedir.

mağaza ilaçlama

Mağazalarda en sık  güve , fare, hamam böceği ve pire gibi zararlılar görülmektedir. Bu zararlılar mağazada bulunan ürünlere ve sizlere ciddi zararlar verebilirler.

Profesyonel Çözüm

Mavi İlaçlama olarak 1996 yılından bu yana ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış yöntemler ve ilaçlar kullanmaktayız. Uzman ve tecrübeli kadromuz sayesinde mağazanızda ortaya çıkan haşere ve kemirgenlere karşı en uygun çözümü uyguluyoruz.

Sahte Firmalara Dikkat Edin

Merdiven altı olarak tabir edilen ilaçlama firmalarına karşı dikkatli olun. Firmanın kullandığı yöntemleri ve kullandığı ilaçları öğrenin. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmayan ilaç ve yöntemler nedeniyle haşere probleminden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın.