Hiç kimse çalıştığı bir iş yerinde haşere ya da kemirgen sorunu yaşamak istemez. Çalışma alanları mümkün oldukça temiz ve hijyenik olmak zorundadır. Ortamda bulunabilecek haşere ya da kemirgenler ortamı kirletmekte ve sağlık sorunları yaratabilmektedir. Bunun yanında fiziki zararları nedeniyle iş akışını sekteye uğratabilir hatta elektronik aletlere zarar verebilirler.

İş yerinizi kemirgenlerden ve haşerelerden korumanın en etkili ve kolay yolu ilaçlama hizmeti almanızdır.iş yeri ilaçlama

Ortamda bulunan haşere ve kemirgen türüne göre seçilen ilaçlama yöntemi sayesinde iş yerinizi haşere ve kemirgenlere yuva olmaktan koruyabilirsiniz.

Profesyonellerden Yardım Alın

İlaçlama işlemlerinde kullanılan ilaçlar etkili kimyasallardan oluşmaktadır. Sağlığınızı tehlike altına atmamak için profesyonellerden yardım almanız gerekmektedir.

Firmayı Araştırın

Çok fazla sayıda merdiven altı olarak tabir edilen ilaçlama şirketi bulunmaktadır. Herhangi bir yeterliliği bulunmayan bu kişiler haşere sorununuza çözüm olmaktan ziyade sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmayan işlemler ve ilaçlar kullanmaları nedeniyle daha sonra büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlaçlama Sektöründe Yılların Deneyimi

Mavi İlaçlama olarak 1996 dan bu yana ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı yöntemler ve BAYER marka ilaçlar kullanmaktayız.