Bahçenizdeki haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için bahçenizi ilaçlatmanız gerekmektedir. Mavi İlaçlama olarak 1996 yılından bu yana bahçeniz için ilaçlama hizmeti sunmaktayız.bahçe ilaçlama

Bahçe ilaçlama işlemi

Bahçenizi ilaçlamadan önce bahçenizde bulunan zararlıların ve zararlı yoğunluğunun tespitini yapmaktayız. Zararlı türüne ve yoğunluğuna göre ilaçlama yöntemi seçilir , kullanılacak ilaç miktarı belirlenerek ilaçlamaya başlanır.

İlaçlamadan Önce Yapılması Gerekenler

İlaçlama işlemine başlamadan önce bahçenizde bulunan evcil hayvan bahçeden uzaklaştırılmalıdır. Eğer kene, bit ve pire gibi haşereler ortamda bulunuyorsa evcil hayvanınızı veterinere götürüp temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

İlaçlamadan Sonra

İlaçlama yapıldıktan sonra ilaçlama personeli sizlere neler yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Eğer etkili ve kalıcı bir çözüm istiyorsanız ilaçlama personelinin belirttiklerini yapmanız gerekmektedir.

İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka çalışmayı düşündüğünüz firmayı araştırınız. Birçok merdiven altı firma bulunmakta ve bu firmalar Sağlık Bakanlığı tarafından  onay almamış ilaçlama yöntemleri ve ilaçlar kullanmaktadır. Sağlığınızı tehlikeye atmamak için çalışmayı düşündüğünüz ilaçlama firmasını araştırmanızı tavsiye ederiz.