Hastane ilaçlama

Hastane ilaçlaması

insanlar için büyük öneme sahip olan hastane alanının her zaman hijyenik olması gereklidir. Temizliğin sağlanması için hastanelerin sürekli olarak temizlenmesi ve ilaçlanması önerilmektedir. Hastane alanında karşı karşıya kalınan haşerelerin hastane ilaçlama şirketi tarafından yok edilmesi önerilmektedir.

Bazı kimseler hastane alanında karşı karşıya kaldığı haşereleri dışarıdan satın almış oldukları ilaçlar aracılığı ile yok etmeye çalışmaktadır. Fakat bilinçsizce yapılan bu ilaçlama uygulamaları kalıcı çözümler üretmeyecektir.

Hastane ilaçlaması

Hastane ilaçlama Nasıl Olur?

Hastane ilaçlama yapacak olan firmanın ruhsatlı olması gereklidir. Ruhsatsız çalışan ilaçlama şirketleri kalıcı sonuçlar üretmeyecektir. Bu durum da mekanda tekrardan ilaçlama yapılması gerekecektir. Bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız ruhsatlı çalışan güvenilir 7/24 hastane ilaçlama şirketi tercih etmelisiniz. Müşterisinin tüm taleplerine anında yanıt veren böcek ilaçlama şirketi istediğiniz alanda haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Mavi ilaçlama şirketi hastane ilaçlama işlemine başlamadan önce tespit araştırmasını gerçekleştirir ve buna göre Haşere ilaçlama ve Böcek ilaçlama işlemine başlar. Tek seferde kesin çözüm üretir.

Hastane ilaçlamanın Önemi

  • Hastane ilaçlaması ile hastanede ki haşere derdine son verebilirsiniz.
  • Hastane ilaçlamasıyla birlikte daha sağlıklı çalışma alanlarına kavuşabilirsiniz.
  • Hastane ilaçlaması sayesinde hastalarınızın sağlığına katkı sağlayabilirsiniz.

Hastane ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti