Fırın ilaçlama

Fırın ilaçlaması

Takson bakımından kalabalık olan böcek haşereleri özellikle yaz mevsiminde karşı karşıya kalınan problemlerden biridir. Karşı karşıya kalmış olduğunuz böcek haşereleri yok edilmediği sürece sürekli üreyerek çoğalacaktır ve mekanınızı saran böcek haşereleri sizin ve çevrenizdeki diğer canlı türlerinin sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Eğer böcek haşerelerinden kalıcı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız profesyonel ilaçlama servislerinden destek alabilirsiniz. Özellikle fırın bölgesinde ön plana çıkan böcek haşereleri ayakları ile bulunduğu alana mikrop ve virüslerini bırakmaktadır. Haşereler aracılığı ile fırın bölgesinde ki gıdaların üzerine bırakılan virüs ve mikroplar üreyerek çoğalacak ve insan üzerinde büyük sağlık sorunlarının ön plana çıkmasına neden olmaktadır.

Fırın ilaçlaması

Fırın ilaçlama Nasıl Olur?

Memnuniyet derecesini her şeyden önemli tutan Firmamız fırın ilaçlama ile birinci sınıf kalite de böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Fırın ilaçlamada dikkat edilecekler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren şirketimiz hamam böceği, kalorifer böceği, güve, fare türlerini ilaçlamaktadır.

En güvenilir yöntemler doğrultusunda mekanda böcek ilaçlama uygulamasını gerçekleştirmektedir. Tek sefer de tüm böcek türlerini yok etmeyi başaran fırın ilaçlama firması fare ve kemirgenleri ise fare istasyonları aracılığı ile yok etmektedirler. Son derece güvenli bir yöntem olan fare ilaçlama istasyonları bulunduğunuz alana virüs ve mikroplarını bırakan tüm kemirgenleri anında yok etmektedir. Özel olarak tasarlanmış olan fare istasyonları kemirgenleri yok etmek adına oldukça idealdir.

Fırın ilaçlamanın Önemi

  • Fırın ilaçlaması ile Fırında ki haşere derdine son verebilirsiniz.
  • Fırın ilaçlamasıyla birlikte daha sağlıklı çalışma alanlarına kavuşabilirsiniz.
  • Fırın ilaçlaması sayesidne müşteri memnuniyetinize katkı sağlayabilirsiniz.

Fırın ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti