Fare istasyonu

Fare ilaçlama Yöntemi

Fareler insanoğlunun var olduğu günden bu yana hayatımıza girmiştir. Fakat toplumsal gelişmenin yaşanmadığı eski günlerde fare ile mücadele maalesef ilkel metotlarla yapılıyordu. Eline tahtaları almış fare kovalayan ve genellikle amacına ulaşamayan insanların sonuçsuz çabaları bazen tehlikeli noktalara varmıştır. Başarıya ulaştığında dahi kanlı ve uzun yıllar unutamayacağınız görüntülerin oluşmasına neden olan ilkel metotların aksine yeni bir formül geliştirdik: Fare istasyonları!

Fare İstasyonlarının fiyatları farelerin yoğunluğuna, alanda kurulacak olan fare istasyonu sayısına ve bu istasyonlarda toplam kullanılacak olan zehrin miktarı ile doğrudan orantılıdır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Fare istasyonu

Fare ilaçlama uygulamalarında düşülen hataları da, bireysel olarak korsan ilaçların satın alınıp uygulanmasının sağlığımızı ne derece etki ettiğini de tecrübelerimizle yaşadık ve öğrendik. Bu noktadan sonra yaşam alanlarımıza giren zararlı canlı türlerinin tespitini yaparak uygulama işlemlerinin fare ilaçlama firması tarafından yapılmasını öngöreceğiz. Ama ilk kez ilaçlama yaptırmak isteyen kişilerin akıllarında bazı soru işaretleri yer edinebilmektedir.

Fare istasyonları

Fare istilasından kurtulmak ve farelerin zararlarından korunmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların en etkililerinin başında da fare zehri kullanmak gelir. Genellikle farelerin en sevdikleri yiyecekler kullanılarak uygulanan zehirleme işlemi, farenin birkaç gün içerisinde ölmesini sağlar. Ancak yem, tablet ve sıvı halde bulunabilen fare zehirlerinin tehlikeli yanı, insanların da bu zehirlerle temas etmeleri halinde, ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabilmeleridir.

Bu nedenle fare ile mücadelede kullanılacak zehirlerin doğru seçilmesi ve uygulanması gerekir. Açık fare kapanları hem insanlar hem de diğer hayvanlar için tehlike arz ettiğinden, en sağlıklı yöntemlerin başında fare istasyonları gelir. Evlerde, garajlarda, bodrumlarda, iş yerlerinde, depolarda, ekili arazilerde, seralarda ve fidanlık alanlarda yuvalanabilen ev faresi, fındık faresi, lağım faresi, sıçan, çatı faresi, tarla faresi gibi fare çeşitlerinden kurtulmak için ortalama 50 metre aralıklarla yerleştirilecek yem istasyonları, içlerinde yer alan zehirli yemler aracılığıyla farelerden kurtulmaya yardımcı olur.

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti