Deri Böceği ilaçlama

0212 552 79 00


Deri Böceği ilaçlaması yaptırmadan önce bu haşere hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmamız gerekir.

Deri böceğinin ömrü 1 yıldır bedenleri tüylerle kaplıdır ve 6 adet ayağı vardır. Deri böceği en fazla sıcak havayı sever, kış mevsimini toprak altında, ağaç kovuğunda vb saklı köşelerde pasif geçirir. Bu nedenle fark edilmesi zor olabilir. Kişisel mücadele durumu çoğu zaman sonuç vermez. Deri böceği ilaçlama firması tarafından uygulanan profesyonel deri böceği ilaçlama ile kolayca bu haşereden kurtulabilirsiniz


Deri Böceği Zararları

Deri böceği türleri arasında insana en çok zarar veren ve insana hastalık bulaştıran türü uyuz böceği (dermestidae) ailesinin üyeleri olan böceklerdir. Bu böcek türleri çok küçük yani 2 – 3 mm kadardırlar. Bu uyuz böcekleri insanın üzerine bulaştığında insanın derisinden i çeri girerek oraya yerleşirler. Deri böcekleri vücuttan içeri girdikten sonra deri altında tüneller açarak ve delikler açarak ilerlerler. Deri altında çok çabuk üreyip insanın kanından beslenirler. Deri altına giren uyuz böcekleri deride sürekli kaşıntı, kabarcıklar, delikler, iltihaplı yaralar oluşturarak insanları hasta ederler.


Deri Böceği ile Mücadele

Deri böceklerinin diğer türleri ve insanda hastalık yapan uyuz böcekleri ilaçlanmasında mutlaka profesyonel ilaçlama firmasından yardım alın. Eğer depolarda olan ve deriler ile hayvansal ürünleri yiyerek beslenen türleri için tek çözüm ilaçlanma firmasıdır. Bu tip yerlerin periyodik olarak ilaçlanması gerekir.İnsanda hastalığa neden olan deri böceği (uyuz böceği ) ile mücadelede hem doktorlardan yardım alın ve hem de mutlak süratle ilaçlama şirketinden yardım alın. Bu haşere ile ferdi mücadele hiçbir zaman için netice vermez.

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti