Böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama Nasıl Yapılır?

Öncelikle böcek ilaçlama yapılacak alan belirlenir ve buna uygun olarak alana ilaçlama ekibi gider. ilaçlama teknikleri, böceklerin türüne, direncine, yaşadıkları alana ve yoğunluğuna göre değişiklikler gösterebilir. Mavi ilaçlama olarak yıllardır böcek ilaçlaması yaparak sizleri haşere ve böcek derdinden çok kısa bir süre içerisinde kurtarıyoruz. ilaçlamada en önemli etkenlerin başında zaman faktörü geliyor. Zamanlamayı ayarlamaz ve böceklerin daha fazla hale gelmesine izin verirseniz işler tahmin ettiğinizden daha fazla karışabilir. 7/24 hizmet veren Mavi ilaçlama’yı aramanız yeterli olacaktır.

böcek ilaçlaması

Böcek ilaçlama Yaptırmak istiyorum

Kalitenin ve sağlıklı ilaçlamanın tek adresi olan Mavi ilaçlama, böcek ilaçlama hizmeti ile haşerelerle olan mücadelenizde de sizlerle. Haşereler, türlerine göre değişiklik gösterseler de çok hızlı ürerler. Ve bu üreme esnasında haşerelere müdahale etmezseniz bir anda çoğaldıklarını görürsünüz. Yemeklerinizi, odalarınızı, iş yerlerinizi hatta bahçelerinizi kimi zaman rahatsız eden kimi zaman da kullanılmaz hale getiren haşerelere tek çözüm ilaçlama yaptırmak. Doğru ilaçlama teknikleri uygulandığı anda kesin çözüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıldığımız her noktada ardımızda gülen yüzler bırakıyor ve tüm haşereleri ortadan kaldırıyoruz. %100 sonuç veren tüm ilaçlama tekniklerimiz onaylı ve lisanslı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

ilaçlama İle Haşere ve Böceklere Son

Sağlık Bakanlığı onaylı biçimde gerçekleştirdiğimiz tüm böcek ilaçlama tekniklerimizde Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan BAYER markasının ilaçlarını kullanıyor ve uzman ekibimizle işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile böcek ilaçlama firması olarak her yeni günde farklı aileleri mutlu ediyor ve evlerinizi bu dertten kesin olarak kurtarıyoruz. Böcekler girdikleri her alandan mikropları üzerine toplar ve sizin bulunduğunuz alanlara taşırlar. Daha önce kanalizasyonda bulunan bir böcek aniden sizin mutfağınıza gelebilir. Bu da sağlığınızı tehlikeye atar. Hem sağlığınız hem de huzurunuz için haşere ilaçlama yaptırmanızda fayda var.

Böcek ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.

Detaylı Bilgi
fare-istasyonu

Fare istasyonu

Fare istasyonları, kemirgen mücadelesinde kullanılan en etkili yöntemdir, kapalı ve açık alanlarda kullanılabilir. Rodentisit yemleme ve canlı yakalama gibi çeşitleri vardır. Fare istasyonlarının başarıya ulaşmasında kaliteli rodentisitlerin kullanılması esastır.

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti