Bina ilaçlama

Bina ilaçlaması

Son zamanlarda sıklıkla karşınıza çıkan böcek ve kemirgen haşereleri sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Birçok sorunu beraberinde getiren böcek haşerelerinden kalıcı bir şekilde kurtulmanın tek yolu bina ilaçlama servisleri ile iletişime geçmek olacaktır. Bina ilaçlama şirketleri aracılığı ile sizler de yaşam alanınızda karşınıza çıkan tüm haşereleri anında yok edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitede ilaçlama hizmeti sunan bina ilaçlama şirketleri işleme başlamadan önce mekanda ki haşerelerin türlerini incelemektedir. Bina ilaçlama şirketi tarafından yapılan araştırma ve tespit planlaması aracılığı ile ilaçlama programı hazırlanmaktadır.

ev ilaçlaması

Bina ilaçlama Nasıl Olur?

istanbul Bina ilaçlama şirketi olan Mavi ilaçlama %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Avantajlı Bina ilaçlama fiyatları dahilinde çalışmalarını sürdüren böcek ilaçlama şirketimiz karşı karşıya kaldığınız tüm kene ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, güve ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlaması yapmaktadır. Bina ilaçlama hizmeti sunan böcek ilaçlama şirketimiz garantilidir ve kısa zaman da istediğiniz sonucu almanıza imkan tanımaktadır. Bina ilaçlama şirketi haşereler ile mücadele ederek yaşam alanınızda hijyenin sağlanmasını desteklemektedir. Deneyimli ve alanında donanımlı personeller ile çalışmalarını sürdüren istanbul Bina ilaçlama şirketleri tek sefer de tüm haşerelerin kontrol altına almaktadır. Bazı böcek ilaçlama şirketleri ruhsatsız çalıştığı için güvenilir değildir. Bu tür haşere ilaçlama servisleri kalıcı sonuçlar üretmediği için tercih edilmemektedir. Sizler de ilaçlama uygulamasından %100 kalıcı sonuçlar almak isteyenlerdenseniz her zaman ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama servislerini tercih etmelisiniz.

Bina ilaçlamanın Önemi

  • Bina ilaçlaması ile apartman boşluklarındaki haşere derdine son verebilirsiniz.
  • Bina ilaçlaması ile birlikte daha sağlıklı Apartman Boşluğu, kömürlük ve çatı alanlarına kavuşabilirsiniz.
  • Bina ilaçlaması yapılarak apartmanınızda ki hijyen dengesi bozulmaz.
  • Bina ilaçlaması apartmanda boşluğunda ki alanlarda tedirgin davranışlara son verir.

Bina ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti