Bahçe ilaçlama

Bahçe ilaçlaması

Bahçe ilaçlamasında nelere dikkat edilmelidir diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere önereceğimiz bilgiler doğrultusunda haşereler ile aklınıza takılan tüm soruları çözüme kavuşturabilirsiniz. Bahçe ve arsa gibi yeşillik alan üzerinde sıklıkla karşı karşıya kalınan problemlerden biri de kemirgen haşereleridir. Yok edilmediği sürece bulunduğunuz mekana yuva yapan ve üreyerek çoğalan kemirgenler ve haşerelerden kurtulmak için bahçe ilaçlama servislerinden destek alabilirsiniz.

bahçe ilaçlaması

Bahçe ilaçlama Nasıl Olur?

Bahçe ilaçlama hizmetinden kalıcı sonuçlar almak istiyorsanız özellikle bazı hususlara dikkat etmeniz gereklidir. Örneği böcek ilaçlama şirketinin alanında uzmanlaşmış ve donanımlı personellere sahip olması oldukça önemlidir. Bununla birlikte böcek ilaçlama şirketinin ruhsatlı olması önerilmektedir. Bu husus ilaçlama işleminin garantili olması adına büyük önem taşımaktadır. Sektörün en çok tercih edilenlerinden biri olan Mavi ilaçlama garantili bahçe ilaçlama servisi ile istediğiniz alanda ki tüm böcek haşerelerini profesyonel bir şekilde yok etmektedir. Garantili bahçe ilaçlama servisi ile gerçekleştirilen ilaçlama işlemi sayesinde tek sefer de canınızı sıkan tüm haşerelerden kurtulabilirsiniz. Bir numaralı adresiniz olacak Mavi ilaçlama şirketi ekonomiktir ve müşterisinin avantaj elde etmesini desteklemektedir. ilaçlama uygulaması öncesinde keşif araştırmasına çıkmaktadır. Haşere ilaçlama şirketleri tarafından gerçekleştirilen keşif araştırması aracılığı ile mekanda ki kemirgenlerin türleri tespit edilir. Bu planlama aracılığı ile hangi ilaçlama tekniklerinin kullanılacağı da çözüme kavuşturulmuş olur.

Bahçe ilaçlamanın Önemi

  • Bahçe ilaçlaması ile bahçede ki haşere derdine son verebilirsiniz.
  • Bahçe ilaçlamasıyla birlikte daha sağlıklı yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

Bahçe ilaçlama Yöntemleri

kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunan kişiler maske takmalıdır.

Detaylı Bilgi
kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere ve böcek gurubuna etki eder.
 

Detaylı Bilgi
jel ilaçlama

Jel ilaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlandı.
 

Detaylı Bilgi

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti