Ağaç Kurdu ilaçlama

0212 552 79 00

Ağaç Kurdu ilaçlaması yaptırmadan önce bu haşere hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmamız gerekir.

Ağaç Kurdu, güçlü ağız yapısı sayesinde evlerimizdeki dolaplardaki ahşap kısımları, koltuk takımlarını kemirerek içlerine girer ve bu bölgelerde yuva yaparlar ve beslenirler. Gözle görülmesi çok zor olan ağaç kurtları yaklaşık 0,5 ila 3 cmm boyundadır. Genellikle geceleri beslenmek için hareket eden ağaç kurtlarını kemirdikleri seslerden varlıklarını anlayabiliriz.


Ağaç Kurdu Zararları

Ağaç Kurtları pireler veya keneler gibi insanların kanını emerek beslenmez evlerimizdeki tahta veya ahşaptan yapılmış eşyaların içine yerleşir bu bölgelere yuva yaparlar ve buralarda yaşarlar. Eşyalarınızın çürümesine, dökülmesine, zarar görmesine neden olur. Ağaçların ve bitkilerin köklerini kemiren tahtakurusu kuruyup yok olmasına sebep olur..


Ağaç Kurdu ile Mücadele

Ağaç kurtları ile bireysel mücadele hem zaman kaybı hemde maddi kayıptır çünkü bu böcekler için özel hazırlanmış ilaçlar ile doğru bir ilaçlama yöntemi yapılmadıkça ağaç kurdu probleminiz devam edicektir. Ağaç kurtları mobilyaların içinde yaşadıkları için yapılcak bir ilaçlama yöntemi her noktaya tam tesir edicek etkili bir ilaçlama yöntemi olmalıdır.

Sorun Haşereyse Çözüm Bizde. % 100 Müşteri Memnuniyeti